Skip Navigation?
 

Powypadkowe leczenie szpitalne Plaster+

Ubezpieczenie Plaster+ pomoże Ci pokryć wydatki na powypadkowe leczenie szpitalne. W razie konieczności hospitalizacji lub rekonwalescencji nie będziesz musiał martwić się ich kosztami. Bez względu na miejsce Twojego pobytu zapłacimy za każdą pełną dobę, którą na skutek wypadku będziesz musiał spędzić w szpitalu.


Dowiedz się więcej, wypełnij formularz kontaktowy, a my oddzwonimy do Ciebie!

Cechy produktu i korzyści

Dodatkowe korzyści

W ramach tej samej składki zapewnisz sobie dodatkową ochronę – wypłatę odszkodowania w razie utraty portfela lub kluczy.

Jeśli w wyniku kradzieży stracisz portfel, otrzymasz od nas zwrot kosztów wyrobienia nowych dokumentów tożsamości oraz kart płatniczych.

Jeśli zgubisz klucze lub zostaną Ci one skradzione, pokryjemy koszy usługi ślusarza, wymiany zamków i wymiany kluczy do domu i pojazdu.

Zabezpieczenie finansowe

Przystępując do ubezpieczenia Plaster+, zapewnisz sobie:
- wsparcie finansowe w razie pobytu w szpitalu na skutek nieszczęśliwego wypadku,
- wysokie kwoty świadczeń dziennych, wypłacane niezależnie od ubezpieczenia w ZUS czy NFZ,
- pomoc finansową po powrocie ze szpitala w czasie rekonwalescencji.

Świadczenie dzienne

Świadczenie – do 300 zł dziennie – wypłacane jest już od pierwszej doby spędzonej w szpitalu na skutek wypadku. Pieniądze pozwolą pokryć nieprzewidziane koszty związane z pobytem w szpitalu lub wesprą Twoją rodzinę podczas Twojej nieobecności w domu.

OIOM

Jeśli z powodu wypadku będziesz przebywał na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej, świadczenie zostanie podwojone – za każdy dzień pobytu na takim oddziale otrzymasz aż do 600 zł.

Rekonwalescencja

Ubezpieczenie Plaster+ to nie tylko pomoc w czasie pobytu w szpitalu, ale także po powrocie do domu. W trakcie rekonwalescencji zapewnimy wypłatę do 150 zł dziennie. Będziesz zatem miał wsparcie finansowe od chwili opuszczenia szpitala do momentu powrotu do zdrowia. Świadczenie to może trwać aż do 28 dni.

Tabela świadczeń

<>
  Plan złoty Plan srebrny

Hospitalizacja na skutek wypadku

300 zł dziennie 150 zł dziennie

Rekonwalescencja

150 zł dziennie 75 zł dziennie

OIOM

600 zł dziennie 300 zł dziennie

Odszkodowania

<>
  Plan złoty Plan srebrny

Koszt zastąpienia portfela

do 800 zł do 800 zł

Koszt zastąpienia kluczy

do 1000 zł do 1000 zł

Dokumenty do pobrania