Skip Navigation?
 

O produkcie

Ubezpieczenia turystyczne Travel Guard® od AIG zawierają wysokie sumy gwarancyjne na koszty leczenia oraz dają gwarancję pokrycia kosztów transportu medycznego do Polski z każdego miejsca na świecie.

Ubezpieczenie wyjazdów krótkoterminowych jest idealne dla osób wyjeżdżających 1 do 3 razy w roku. Ochronę oferujemy podróżującym zarówno wypoczynkowo jak i służbowo.

 

Cechy produktu i korzyści

W ramach ubezpieczenia krótkoterminowego oferujemy wysokie sumy gwarancyjne na koszty leczenia, nie zawierające dodatkowych limitów ani udziałów własnych. Jedynym wyjątkiem jest ograniczenie dotyczące leczenia dentystycznego, które pokrywa koszt jednej wizyty do kwoty 150 euro. 

Wszystkie warianty chronią ubezpieczonego pokrywając koszty leczenia wynikające ze zdarzeń związanych z uprawianiem sportów amatorskich, takich jak narciarstwo, snowboard, pływanie, nurkowanie, jazda na rowerze, motorowerze czy kładzie. 

Ubezpieczenia wyjazdów krótkoterminowych dostępne na niniejszej stronie gwarantują pokrycie kosztów transportu medycznego do Polski. Zostaną one pokryte w całości, bez limitu. Niezależnie od wysokości kosztów transportu Ubezpieczony ma gwarancję dowiezienia do kraju, a koszty te nie umniejszają sumy na pokrycie wydatków związanych z leczeniem.

Przeczytaj przed podróżą