Skip Navigation?
 

Platforma AIG

Obejrzyj film i przekonaj się, jak Platforma AIG ułatwia sprzedaż ubezpieczeń i przyspiesza proces ich kwotowania.

Akademia AIG KNOW HOW

Akademia Know How AIG, to regularne szkolenia prowadzone przez underwiterów i menadżerów AIG oraz firmy współpracujące z AIG w obszarze ubezpieczeń, np. kancelarie prawnicze i likwidatorzy szkód. Wiedzą dzielą się specjaliści i eksperci z wieloletnim doświadczeniem.
Do uczestniczenia w Akademii Know How AIG zaprosiliśmy wszystkich naszych partnerów biznesowych, z którymi chcemy rosnąć! Celem jej jest przybliżenie oferty produktowej, filozofii oraz strategii AIG.
Szkolenia prowadzone są w 6 miastach i koordynowane są przez naszych przedstawicieli regionalnych:
Warszawa – Marek Gurbała – Dyrektor Sprzedaży,
Katowice – Iwona Białogłowska – Manager ds. Rozwoju Sprzedaży,
Gdańsk i Toruń – Katarzyna Michalczyk – Manager ds. Rozwoju Sprzedaży,
Wrocław – Paweł Polniak – Manager ds. Rozwoju Sprzedaży
- Poznań – Marta Chojnacka – Manager ds. Rozwoju Sprzedaży

W przypadku pytań dotyczących Akademii AIG prosimy o kontakt: Akademia.AIG@AIG.com

Akademia AIG Leadership

Akademia AIG Leadership to roczny program szkoleniowy z zakresu przywództwa. Zajęcia prowadzi prof. dr hab. Cezary Wójcik, twórca programu Leadership 3D: People, System and Self, założyciel Center for Leadership. Program Akademii AIG Leadership oparty jest na najlepszych światowych wzorcach akademickich., korzysta z harwardzkiej metody case studies oraz unikatowej metody przypadków rzeczywistych, w której uczestnicy Akademii na żywo obserwują dynamikę organizacji i grup społecznych.

Celem Akademii AIG Leadership jest rozwój dobrego przywództwa na rynku ubezpieczeń w Polsce poprzez transformację i poszerzenie perspektyw uczestników, wskazanie menadżerom głębszej wartości ich pracy, dostarczenie im inspiracji i motywacji do dalszej działalności, które pozytywnie wpłyną na otaczającą nas rzeczywistość. Chcemy kreować wysokiej klasy specjalistów,   którzy będą współtworzyć przyszłość rynku ubezpieczeń, pragniemy, aby abiturientami Akademii AIG Leadership stały się osoby, na co dzień związane z tą branżą, tworzące ten rynek, wiążące z nim swoją zawodową przyszłość oraz które chcą, aby prężnie się rozwijał.

W przypadku pytań dotyczących Akademii AIG prosimy o kontakt: Akademia.AIG@AIG.com

Pierwsza edycja Akademii AIG Leadership została zainaugurowana 28 marca 2014. Zapraszamy do obejrzenia filmów ze spotkania przedpremierowego i z ceremonii rozdania nagród absolwentom pierwszej edycji.

Obejrzyj relację z przedpremierowego spotkania Akademii AIG Leadership

Akademia AIG Leadership 2015.

Obejrzyj relację z finału, który odbył się podczas uroczystych obchodów 25-cio lecia AIG w Polsce!

Akademia AIG Leadership – relacja z ceremonii wręczania statuetek i dyplomów

Przewodniki sprzedażowe po produktach AIG

Newsletter